Perdizayn Hakkında

Hayatımızın en fazla vakit geçirdiği mekanların tasarımında önemli yere sahip şey kumaşlardır. Mekanların dekorasyonunda kumaşla taçlandırıyoruz. Perdizayn, perdelik tül ve kumaşlarla tasarım harikası ortamlar oluşturmada Türkiye’de önemli firmalardan birisi olmuştur. Firmamız, perde sektöründe gelişmeleri takip ederek her sezon koleksiyonlarını zenginleştirmiş ve seçenekleri arttırmaktadır.

Zengin ürün çeşitliliği, ürün ve hizmet kalitesi, profesyonel mağazacılık anlayışı ile tüketici beklentilerinin ötesine geçen Perdizayn, perde grubunda kaliteli, modern, şık ve trend pek çok ürünler sergileniyor. Renkli, canlı ve özgün bir stil ile sıcak mekanlar yaratan Perdizayn ürünleri, yaşam alanlarına yenilik katan çizgilerden oluşuyor.

Perdizayn, uzman satış ekibiyle tüketicilerine iyi hizmet sunma garantisi veriyor. Perdizayn’da sunulan tüm perde çeşitleri için müşterilerin isteği doğrultusunda evlere gidilerek ölçü alınıyor, istenen modelde dikim işlemi gerçekleştiriliyor ve pencerelere monte ediliyor.

Kurulduğu günden bu yana Perdizayn, perde ve aksesuar ürünleri ile ev alışverişini keyfe dönüştürüyor.